Żurawia wieżowego Terex CTT 91-5 - dlaczego warto?

Żuraw Terex CTT 91-5 posiada wiele udogodnień, które korzystnie wpływają na komfort pracy operatora. Zaliczyć do nich można umieszczoną w kabinie klimatyzację, a także zintegrowany system kontroli. Dzięki temu na bieżąco można monitorować pracę żurawia. Żuraw jest również wyposażony w wiatromierz z alarmem i linę wyciągarki o podwyższonej wytrzymałości. Poradzi sobie na trudnym terenie, a także podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Maszyna wyróżnia się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Żuraw wieżowy Terex CTT 91-5 - specyfikacja

Terex CTT 91-5 to model żurawia wieżowego o maksymalnym udźwigu 5000 kg. Przy wysięgu wynoszącym 50 m wartość ta zmniejsza się do 1400 kg. Wysokość podnoszenia maszyny wynosi natomiast 29,05 m. Żuraw wyposażony jest w dwie wieże TS12 22.12 i jedną TS12 22.6. Zastosowana została w nim wciągarka typu 18AFC25 z liną o długości 270 m oraz podstawa krzyżowa C38 (3,8 m x 3,8 m). W żurawiu producent wykorzystał balasty przeciwwagi do wersji wysięgnika 45 m.

Żuraw wieżowy Terex CTT 91-5 - cena

Żurawie wieżowe są niezbędnymi maszynami, które muszą znaleźć się na każdym placu budowy. Umożliwiają efektywną i niezwykle wydajną pracę. Decydując się na wynajem żurawia wieżowego Terex CTT 91-5, dostajesz gwarancję najwyższego poziomu komfortu podczas operowania maszyną i maksymalnego bezpieczeństwa wszystkich znajdujących się na placu budowy osób. Sklep.corleonis.pl oferuje indywidualne podejście do wszystkich klientów. Z tego względu koszty również obliczane są osobno w każdym przypadku. Co więcej, cena wynajmu zależy od okresu wypożyczenia maszyny.

Super profesjonalna obsługa, nie było żadnych problemów z kontaktem z firmą, pracownicy odpowiedzieli na wszystkie, moje pytania. Wynająłem wysokiej jakości sprzęt, który pomógł zakończyć w planowanym czasie, budowę. Na pewno skorzystam jeszcze raz.

Adam

Swietny sprzęta firma zadbała o najwyższą jakość oferowa nych na wynajem żurawi. Wynajem jest mega opłacalny i dopasowywany do oczekiwań. Pracowniki podchodz ado swoeihc klientów z szacunkiem i dobrze wykonują swoje obowiązki

Jakub

Zzuraw, który posiada moja firma musiał zostać przetransportowany do innego miejsca więc zdecydowałem się na wynajem. Żuraw wypozyczony świetnie sprawdził się podczas budowy domu jednorodzinnego. Zapewnia wydajną pracę i szybkie skońćzenie prac

Aleksander

Nigdzie nie spotkałem się z tak korzystnymi warunkami wynajmu. Firma Corleonis pozwoliła mi sporo zaoszczędzić, bo nie musiałem kupować żurawia, tylko go wynająłem. Serdecznie polecam wszystkim przedsiębiorcom.

Bartosz